iskin
20 بهمن 1401 - 00:56

درخشش 4 ووشوکار استان فارسی در رقابت‌های کشوری

در رقابت‌های ووشو آقایان قهرمانی کشور و انتخابی قهرمانی جهان ۲۰۲۳، تیم ووشو استان فارس با کسب یک طلا ،سه نقره و یک برنز به کار خود پایان داد و ششم شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز تیم آقایان استان فارس در رقابت‌های ووشو آقایان قهرمانی کشور و انتخابی تیم‌های ملی ووشو اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۲۳ هانگژو و قهرمانی جهان ۲۰۲۳ که به میزبانی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات برگزار شد با یک طلا، سه نقره و یک برنز پس از خراسان رضوی به مقام ششم رسید.

در این دوره از مسابقات در دو بخش ساندا و تالو در وزن منهای هفتاد کیلوگرم محمد فرهادی از فارس مدال نقره گرفت و در بخش تالو در اجرای چیانگ شو علی قاسمی از فارس با امتیاز ۹.۰۵ به مقام سوم و مدال برنز رسید.

 امید دهقان از فارس در نن گوئن، با امتیاز ۹.۳۸ به مقام دوم دست یافت و در نن دائو نیز با امتیاز ۹.۳۲ مجددا مدال نقره را به دست آورد و در تای چی جین نیز مهدی اخلاق عالی از فارس با امتیاز ۹.۴۷ مقام اول را کسب کرد و فاتح مدال طلا شد.

در رده بندی نهایی بخش تیمی این پیکارها نیز زنجان با ۴ طلا، ۳ نقره و ۲ برنز اول شد و تهران با ۴ طلا و ۳ برنز دوم و اردبیل با ۲ طلا و یک برنز سوم شد؛ گلستان با ۲ طلا در رده چهارم ایستاد و خراسان رضوی نیز با یک طلا، ۳ نقره و ۵ برنز پنجم شد و فارس با یک طلا، ۳ نقره و یک برنز ششم شد.

گفتنی است در این دوره از مسابقات ۳۴ استان به همراه تیم منطقه آزاد شرکت کرده بودند و تیم استان فارس به سرمربیگری مصطفی حیدری و در بخش ساندا به مربیگری مرتضی ناصری و در بخش تالو به مربیگری سید سامان احمدی و سرپرستی مسلم ستاری در این دوره از مسابقات حضور داشت.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1028732