iskin
19 بهمن 1401 - 16:45

مصدومیت شدید مدافع تراکتور و ورود آمبولانس به داخل زمین

میلاد کُر مدافع تیم فوتبال تراکتور در جریان بازی با هوادار به شدت آسیب دید.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال تراکتور در هفته نوزدهم لیگ برتر امروز چهارشنبه میهمان تیم هوادار است. این مسابقه که از ساعت ۱۴ در ورزشگاه پاس قوامین تهران آغاز شد، یک اتفاق دلخراش برای تراکتوری‌ها به دنبال داشت.

در اواسط نیمه دوم، سپهر روزی طلب بازیکن تیم هوادار اقدام به زدن یک ضربه «قیچی برگردان» کرد اما پای او در هوا به سر میلاد کُر مدافع تیم تراکتور برخورد کرد. شدت این ضربه به حدی بود که کر روی زمین افتاد و امیر عرب براقی بازی را متوقف کرد تا آمبولانس به سرعت وارد زمین بشود.

مصدومیت شدید مدافع تراکتور و ورود آمبولانس به داخل زمین

تجمع بازیکنان دو تیم دور میلاد کر و آمبولانس نشان می‌داد که این مدافع که یکی از مهره‌های اصلی تیم فوتبال جوانان ایران هم محسوب می‌شود، شرایط مناسبی ندارد.

حتی برای رسیدگی‌های بیشتر، محمد عباس زاده مهاجم تراکتور مجبور شد کیف پزشکی دیگری را از آن سمت زمین به طرف آمبولانس ببرد.

مصدومیت شدید مدافع تراکتور و ورود آمبولانس به داخل زمین

رسیدگی به روند درمانی مدافع تراکتور نزدیک به ۱۰ دقیقه زمان برد و سپس این بازیکن با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

در هفته هفدهم لیگ برتر هم اتفاق مشابهی در بازی تراکتور رخ داد؛ جایی که این تیم در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف ذوب آهن رفت و سیدمحمد حسینی مدافع تراکتور پس از برخورد با بازیکن ذوب آهن به زمین افتاد و لحظاتی بیهوش شد. حسینی هم با آمبولانس راهی بیمارستان شد اما خوشبختانه مشکل خاصی نداشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028077